Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami we Wrocławiu

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami we Wrocławiu

Wrocław to wyjątkowe miejsce i to nie tylko ze względu na to, że jest piękny i znajduje się w pierwszej setce światowych miast, uważanych za najlepsze do życia. Jest to również miasto inteligentne (smart city), korzystające garściami z najnowocześniejszych technologii. Wszystko to idealnie pasuje do rozwiązań, jakie stosujemy na co dzień, jako administrator nieruchomości, znajdujących się na terenie największych polskich aglomeracji.

Nowoczesne zarządzanie nieruchomościami Wrocław

Nasza usługa obejmująca zarządzanie nieruchomościami w mieście Wrocław prowadzona jest przy użyciu nowatorskich narzędzi - w tym nowoczesnego systemu komunikacji online. Pozwala on mieszkańcom błyskawicznie załatwić drogą elektroniczną wszystkie sprawy związane z mieszkaniem i wspólnotą mieszkaniową, wykorzystując do tego platformę e-kartoteki.

Dodatkowo nasi klienci otrzymują wszystkie istotne komunikaty na temat nieruchomości za pośrednictwem SMS-a. A pozostałe informacje o tym, jakie działania podejmuje zarządca nieruchomości, mogą otrzymywać na maila w postaci Newslettera.

Sprawdzona firma zarządzająca nieruchomościami Wrocław

Jako zarządca nieruchomości działamy na rynku już od ponad 15 lat. Bogate doświadczenie i wyspecjalizowana kadra pracowników umożliwiły nam stworzenie w pełni kompleksowego systemu zarządzania, w którym administrowanie nieruchomością prowadzone jest w efektywny i przejrzysty sposób. To jednak nie wszystko!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnic w potrzebach konkretnych Wspólnot mieszkaniowych albo tych wynikających z rodzaju nieruchomości. Przy czym warto zaznaczyć, że obok administrowania nieruchomościami mieszkaniowymi, oferujemy także zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi. Dlatego wszystkie nasze usługi są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb, dzięki temu nasi klienci mogą być w stu procentach zadowoleni z zaoferowanych rozwiązań.

Kompleksowe administrowanie nieruchomościami Wrocław

Co dokładnie oznacza kompleksowe zarządzanie nieruchomościami? Powierzając nam administrowanie nieruchomością, nasi klienci mogą spać spokojnie. Od teraz my załatwiamy wszystkie sprawy, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania nieruchomości. Począwszy od:

  • nadzoru technicznego,
  • poprzez sprzątanie części wspólnych budynku,
  • i dbanie o tereny zielone okalające nieruchomość,
  • po wszystkie sprawy formalne związane z jej funkcjonowaniem i remontowaniem.

Zlecając naszej firmie administrowanie nieruchomościami we Wrocławiu, nasi klienci mogą być pewni wysokiej jakości obsługi oraz pełnej transparentności. Specjaliści naszej firmy gwarantują pełen profesjonalizm w obrębie każdej jednostki organizacyjnej, niezależnie czy jest to obsługa administracyjna nieruchomości, dział techniczny, księgowo-finansowy, prawny czy utrzymanie czystości.

Wszystkie nasze działania odbywają się pod pełną kontrolą wspólnoty mieszkaniowej. Ze wszystkich czynności dostarczamy skrupulatne sprawozdania. Robimy wszystko, aby mieszkańcy mogli żyć w spokoju i komforcie, a nieruchomość była zadbana w każdy możliwy sposób.

Dla Wspólnot i dla Deweloperów - profesjonalny zarządca nieruchomości Wrocław

Oferowane przez naszą firmę zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu to usługa skierowana nie tylko do istniejących już Wspólnot mieszkaniowych, ale także do Developerów, którzy dopiero planują włączyć budowane przez siebie nieruchomości na rynek pierwotny

W zakresie usług dedykowanych dla Developerów z Wrocławia znajduje się m. in.: przejęcie nieruchomości od generalnego wykonawcy, administrowanie w imieniu i na rzecz dewelopera, a także powoływanie Wspólnot, obsługa techniczna oraz dbanie o utrzymanie czystości w nowo powstałym budynku

Tym samym nasza firma zarządzająca nieruchomościami to nie tylko wsparcie i doradztwo, ale także strategiczny partner, który ma doskonałe rozeznanie na rynku nieruchomości. Co pozwala nam pomóc w rozwinięciu skrzydeł całej inwestycji. Zapraszamy do współpracy!

Właściwy poziom obsługi zapewniają wyodrębnione wewnętrzne jednostki
dział kontroli wewnętrznej
dział techniczny posiadający uprawnienia budowlane
dział wdrożeń Wspólnot Mieszkaniowych
dedykowany dział windykacji
Komunikacja jest
naszym priorytetem!
SMS
informacja o Twojej nieruchomości zawsze będzie szybka i precyzyjna
Newsletter
o swojej wspólnocie będziesz wiedział wszystko
Zapytaj o ofertę
Dane budynku
Twoje dane
Integrum Management Sp. z o.o.
Flanders Business Park B
ul. Marcina Flisa 4, 02-247 Warszawa
Kontakt
tel. 22 318 72 00 | fax. 22 318 72 10
integrum@integrummanagement.pl
Serwer: ant
Sesja: 0tfnqjud6brr02s8grbeqgpgk1
IP: 127.0.0.1
Czas: 0.08415699005127
Cache: default:Redis,ajax:Redis,ads:Redis
x
zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.