Zarządzanie nieruchomościami Wrocław

Zarządzanie nieruchomościami Wrocław

Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu

Optymalne, przemyślane, innowacyjne i przyjazne dla mieszkańców zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu to nasza misja i kolejne wyzwanie podjęte przez Spółkę Integrum Management, wiodącego dostawcy zintegrowanych usług z zakresu zarządzania i administrowania nieruchomościami na polskim rynku.

Zapytaj o ofertę
Dane budynku
Twoje dane
Klauzula informacyjna

* pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Integrum Management Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie , kontakt: tel.: 22 318 72 00, adres e-mail: management@inma.com.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu Pana/Pani identyfikacji oraz obsługi skierowanego do nas zapytania o ofertę, albowiem jest to niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit b) RODO), a w przypadku gdy działa Pan/Pani w imieniu innego podmiotu, albowiem jest to niezbędne w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora jakim jest kontaktowanie się i dokonywanie czynności z osobami działającymi w imieniu innych podmiotów, w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Pana/Pani szczególną sytuacją. Przysługuje Pani/Panu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Pełna treści informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych reprezentantów/przedstawicieli oraz osób kontaktowych znajduje się tutaj.
« mniej
więcej »

zarządzanie nieruchomością wrocław

Integrum Management - sprawdzona firma zarządzająca nieruchomościami we Wrocławiu

 • 16 lat doświadczenia jako administrator nieruchomości (opieka nad dużymi i prestiżowymi nieruchomościami, współpraca z zarządami właścicielskimi oraz w ramach zarządu powierzonego).
 • Indywidualne podejście do każdego projektu z uwzględnieniem charakteru oraz specyfikacji nieruchomości.
 • Administrowanie nieruchomościami z pełną polisą ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej (5 000 000 zł).
 • Wykwalifikowana kadra pracownicza (dyplomowani Zarządcy, certyfikowani Księgowi, Doradca Podatkowy, Adwokat, Inżynier budowlany).
 • Nowoczesne kanały komunikacji z Zarządem Wspólnoty Mieszkaniowej oraz mieszkańcami (m.in. e-kartoteka, strefa mieszkańca, informacja SMS, Newsletter, dedykowany system CRM).
 • Kompleksowa obsługa okresu deweloperskiego.
 • Optymalizacja kosztów użytkowania nieruchomości (m.in. energia elektryczna i cieplna, konserwacja, ochrona, utrzymanie czystości).
 • Konkurencyjne ceny (nie generujemy zbędnych kosztów, gwarantujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług).

Zintegrowane administrowanie nieruchomościami - Wrocław

Wrocław to kolejna duża aglomeracja miejska, w której zintegrowane zarządzanie nieruchomościami sprawdza się doskonale, zapewniając proaktywne reagowanie na wszystkie potrzeby współwłaścicieli nieruchomości, jej pełną kontrolę pod względem technicznym, optymalizację kosztów utrzymania i realizacji wszystkich zakontraktowanych w obszarze nieruchomości usług, a wszystko to w ramach jednej umowy przy pełnej odpowiedzialności Zarządcy za sprawne funkcjonowanie nieruchomości oraz dotrzymanie terminów zaplanowanych prac serwisowych.

Skuteczna optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości jest możliwa, o ile realizuje się ją z głową oraz świadomością, że mówiąc o optymalizacji kosztów nie mamy na myśli wyłącznie maksymalnego i bezwzględnego ich obniżenia. Zintegrowane administrowanie nieruchomością w naszym wykonaniu to odpowiednie połączenie mądrego oszczędzania i sprawnego zarządzania!

zarządzanie nieruchomością wrocław
zarządzanie nieruchomością wrocław

Dla komfortu i wyższego standardu życia mieszkańców!

Dla komfortu i wyższego standardu życia mieszkańców!

 • nabycia energii elektrycznej dla nieruchomości wspólnej,
 • dogodnych warunków współpracy z podmiotami świadczącymi usługi ochrony fizycznej oraz serwisu technicznego nieruchomości,
 • preferencyjnych warunków zakupu i dostawy energii cieplnej dla nieruchomości
 • dedykowanego programu ubezpieczeń dla Wspólnoty Mieszkaniowej ze wsparciem likwidatora szkód,
 • niskich kosztów przeglądów, prac remontowych i konserwacji urządzeń technicznych na terenie nieruchomości.

Dla Wspólnot Mieszkaniowych, obiektów komercyjnych i Deweloperów, profesjonalny zarządca nieruchomości - Wrocław

Zapewniamy nie tylko optymalną obsługę w zakresie nieruchomości mieszkaniowych, ale również pełne zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi. Doświadczenie, profesjonalizm, doskonałe kwalifikacje zespołu, wysokie standardy pracy i skuteczność w działaniu sprawiają, że Integrum Management, jako administrator nieruchomości, stało się również atrakcyjnym partnerem biznesowym dla Deweloperów planujących inwestycje na pierwotnym rynku nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska, natomiast sam Wrocław zyskał zintegrowane administrowanie nieruchomościami na najwyższym, europejskim poziomie.

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń i umów się na spotkanie!
Czekamy na Ciebie we Wrocławiu na ul. Antoniego Słonimskiego 6!

Do zobaczenia!

zarządzanie nieruchomością wrocław
Właściwy poziom obsługi zapewniają wyodrębnione wewnętrzne jednostki
dział kontroli wewnętrznej
dział techniczny posiadający uprawnienia budowlane
dział wdrożeń Wspólnot Mieszkaniowych
dedykowany dział windykacji
Komunikacja jest
naszym priorytetem!
SMS
informacja o Twojej nieruchomości zawsze będzie szybka i precyzyjna
Newsletter
o swojej wspólnocie będziesz wiedział wszystko