Zarządzanie nieruchomościami Kraków

Zarządzanie nieruchomościami Kraków

Integrum Management - sprawdzona firma zarządzająca nieruchomościami Kraków

Naturalną drogą rozwoju Integrum Management od 2004 roku jest nieustanne podnoszenie standardu życia mieszkańców największych polskich aglomeracji miejskich. Optymalne, zintegrowane, innowacyjne i przyjazne zarządzanie nieruchomościami w Krakowie to nasz kolejny cel i wyzwanie, które podejmujemy każdego dnia.

Wierzymy, że mieszkańcy stolicy Małopolski zasługują na więcej i lepiej. Wierzymy również, że mamy wpływ na ich otoczenie i że to gdzie mieszkają oraz jak mieszkają ma dla nich istotne znaczenie, podobnie jak dla nas. Dzięki Integrum Management Kraków zyskuje dzisiaj nowe standardy w zakresie zarządzania nieruchomościami z indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Zapytaj o ofertę
Dane budynku
Twoje dane
Klauzula informacyjna

* pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Integrum Management Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie , kontakt: tel.: 22 318 72 00, adres e-mail: management@inma.com.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu Pana/Pani identyfikacji oraz obsługi skierowanego do nas zapytania o ofertę, albowiem jest to niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit b) RODO), a w przypadku gdy działa Pan/Pani w imieniu innego podmiotu, albowiem jest to niezbędne w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora jakim jest kontaktowanie się i dokonywanie czynności z osobami działającymi w imieniu innych podmiotów, w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Pana/Pani szczególną sytuacją. Przysługuje Pani/Panu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Pełna treści informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych reprezentantów/przedstawicieli oraz osób kontaktowych znajduje się tutaj.
« mniej
więcej »

zarządzanie nieruchomością kraków

Kompleksowe, zintegrowane zarządzanie nieruchomościami - Kraków

Według niezależnych rankingów, Kraków od lat znajduje się w ścisłej czołówce polskich miast, w których ceny nieruchomości oraz koszty utrzymania są jednymi z najwyższych w kraju. Gorzej wypada jedynie Warszawa. Kraków jest więc kolejną dużą aglomeracją miejską, w której zintegrowane zarządzanie nieruchomościami sprawdzi się doskonale, pozwalając na:

 • sprawne zarządzanie i administrowanie nieruchomościami dla Wspólnot Mieszkaniowych, Deweloperów, obiektów komercyjnych,
 • kompleksową obsługę finansowo-księgową nieruchomości,
 • profesjonalną obsługę prawną,
 • proaktywne reagowanie na wszystkie potrzeby współwłaścicieli nieruchomości,
 • pełną kontrolę stanu technicznego nieruchomości,
 • optymalizację i obniżenie kosztów utrzymania oraz terminową realizację zakontraktowanych na terenie nieruchomości usług,
 • pełen serwis utrzymania czystości - w tym pielęgnację terenów zielonych oraz odśnieżanie nieruchomości w okresie zimowym,
 • codzienny i zintegrowany system kontroli oraz ochrony nieruchomości

Administrowanie nieruchomościami Kraków dla lepszego komfortu i wyższego standardu życia mieszkańców!

Skuteczna optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości jest możliwa, o ile realizuje się ją mądrze oraz ze świadomością, że optymalizacja kosztów to nie tylko maksymalne i bezwzględne ich obniżenia. Zintegrowane administrowanie nieruchomościami w naszym wykonaniu to racjonalna kombinacja dwóch czynników - rozsądnego oszczędzania i kompetentnego zarządzania!

zarządzanie nieruchomością kraków
zarządzanie nieruchomością kraków

Dzięki odpowiedniej współpracy, dokładnym analizom i starannie dobranym partnerom uzyskujemy korzystne rozwiązania w zakresie:

 • nabycia energii elektrycznej dla nieruchomości wspólnej,
 • dogodnych warunków współpracy z podmiotami świadczącymi usługi ochrony fizycznej oraz serwisu technicznego nieruchomości,
 • preferencyjnych warunków zakupu i dostawy energii cieplnej dla nieruchomości,
 • dedykowanego programu ubezpieczeń dla Wspólnoty Mieszkaniowej ze wsparciem likwidatora szkód,
 • niskich kosztów przeglądów, prac remontowych i konserwacji urządzeń technicznych na terenie nieruchomości.

Profesjonalny zarządca nieruchomości Kraków dla Deweloperów oraz obiektów komercyjnych

Zapewniamy nie tylko optymalną obsługę w zakresie Wspólnot Mieszkaniowych, ale również pełne zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi. Doświadczenie, profesjonalizm, doskonałe kwalifikacje zespołu, wysokie standardy pracy i skuteczność w działaniu Integrum Management doceniła również branża deweloperska z Krakowa, stając się jednym z naszym partnerów biznesowych.

Planując inwestycje na pierwotnym rynku nieruchomości w stolicy Małopolski, Inwestorzy zyskują kompleksową obsługę okresu deweloperskiego wraz z profesjonalnym doradztwem, analizą projektu, optymalizacją kosztów oraz serwisem technicznym, a także pełne administrowanie nieruchomością pod kątem formalno-prawnym.

Dzięki nam Kraków zyskał zintegrowane administrowanie nieruchomościami na najwyższym poziomie!

Czekamy na Ciebie na ul. Rakowickiej 20 w Krakowie!

Do zobaczenia!

zarządzanie nieruchomością kraków
Właściwy poziom obsługi zapewniają wyodrębnione wewnętrzne jednostki
dział kontroli wewnętrznej
dział techniczny posiadający uprawnienia budowlane
dział wdrożeń Wspólnot Mieszkaniowych
dedykowany dział windykacji
Komunikacja jest
naszym priorytetem!
SMS
informacja o Twojej nieruchomości zawsze będzie szybka i precyzyjna
Newsletter
o swojej wspólnocie będziesz wiedział wszystko