Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami w Kielcach

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami w Kielcach

Znajdujące się u stóp Gór Świętokrzyskich Kielce to niezwykle malowniczo położone miasto, które z roku na rok przyciąga coraz więcej nowych mieszkańców. W Kielcach mieści się również jeden z najbardziej cenionych ośrodków wystawienniczych w Polsce - Targi Kielce, gdzie każdego roku odbywa się łącznie kilkaset wystaw i konferencji. Jest to zatem miasto pełne potencjału i perspektyw, o czym doskonale wiemy, jako zarządca nieruchomości, który jest obecny także w Kielcach. Nasze usługi kierujemy zarówno do kieleckich Wspólnot mieszkaniowych, jak i do Deweloperów z Kielc.

Wykwalifikowany zarządca nieruchomości Kielce

Kielce należą do grona 7 polskich aglomeracji, na których terenie można skorzystać z naszych kompleksowych usług, obejmujących profesjonalne zarządzanie nieruchomościami - realizowane przez kadrę wyspecjalizowanych fachowców. Nasze usługi to nie tylko administrowanie nieruchomościami o przeznaczeniu mieszkaniowym, ale także zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi.

Nasz świetnie dobrany zespół pracowników liczy ponad 70 osób, w tym wykwalifikowanych i licencjonowanych zarządców, certyfikowanych księgowych, radcę prawnego, adwokata oraz inżyniera budowlanego. Dzięki temu możemy świadczyć w pełni profesjonalne usługi, z bardzo szerokiego zakresu, na które składają się praktycznie wszystkie czynności obejmujące kompleksowe administrowanie nieruchomością.

Kompleksowe i zoptymalizowane zarządzanie nieruchomościami Kielce

Jako administrator nieruchomości przekazanych pod naszą pieczę przez Wspólnoty mieszkaniowe, prowadzimy zintegrowane i zoptymalizowane działania o bardzo szerokim spektrum. Dlatego administrowanie i zarządzanie nieruchomościami w naszej ofercie obejmuje:

  • wszystkie kwestie administracyjne, prawne, formalne i finansowe dotyczące nieruchomości,
  • kompleksową obsługę techniczną,
  • serwis utrzymania czystości i porządku.

Co najważniejsze, nasi klienci mają zdalny wgląd do wszystkich realizowanych przez nas czynności. Wystarczy, że zalogują się do swojego konta na specjalnej platformie internetowej, gdzie podane są wszystkie informacje na temat stanu nieruchomości, planowanych inwestycji, zebrań, sprawozdań finansowych itd. To jednak nie wszystko. Stawiając na nowoczesne zarządzanie nieruchomościami, oferujemy naszym klientom możliwość pełnego i szybkiego wglądu w swoje rozliczenia w serwisie e-kartoteka.

Sprawne administrowanie nieruchomościami Kielce

Nasze usługi dedykowane dla Deweloperów obejmują jeszcze szersze spektrum działań. W tym zakresie służymy wsparciem i doradztwem także na etapie tworzenia projektu, a następnie w przejęciu nieruchomości od generalnego wykonawcy, wraz ze wszystkimi obowiązkami, na które składa się zarządzenie i administrowanie nieruchomością. Zawierają się w tym negocjacje warunków umów z dostawcami mediów, komunikacja pomiędzy Deweloperem a firmami, właścicielami obiektu oraz jego użytkownikami, a także pełen serwis czystości i obsługę techniczną. Tym samym jesteśmy cennym partnerem, który znacząco ułatwia przeprowadzenie i sfinalizowanie całej inwestycji.

Kompetentna firma zarządzająca nieruchomościami Kielce

O naszych kompetencjach świadczy przede wszystkim to, że jako firma zarządzająca nieruchomościami, działamy na rynku od 2004 roku. Łączna powierzchnia obiektów, którymi się opiekujemy, wynosi 2 miliony metrów kwadratowych. Jako administrator oraz zarządca nieruchomości mamy pod swoją pieczą 23 tysiące lokali. A zarząd nad swymi nieruchomościami, powierzyło nam 190 Wspólnot mieszkaniowych. Sprawna organizacja pracy, nowoczesne narzędzia i profesjonalna kadra pozwala świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

Właściwy poziom obsługi zapewniają wyodrębnione wewnętrzne jednostki
dział kontroli wewnętrznej
dział techniczny posiadający uprawnienia budowlane
dział wdrożeń Wspólnot Mieszkaniowych
dedykowany dział windykacji
Komunikacja jest
naszym priorytetem!
SMS
informacja o Twojej nieruchomości zawsze będzie szybka i precyzyjna
Newsletter
o swojej wspólnocie będziesz wiedział wszystko
Zapytaj o ofertę
Dane budynku
Twoje dane
Integrum Management Sp. z o.o.
Flanders Business Park B
ul. Marcina Flisa 4, 02-247 Warszawa
Kontakt
tel. 22 318 72 00 | fax. 22 318 72 10
integrum@integrummanagement.pl
Serwer: ant
Sesja: 641mm211kdmb1nemaeamg09e06
IP: 127.0.0.1
Czas: 0.08440899848938
Cache: default:Redis,ajax:Redis,ads:Redis
x
zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.