Zarządzanie nieruchomościami Warszawa

Zarządzanie nieruchomościami Warszawa

Firma zarządzająca nieruchomościami Warszawa

Życie jest serią początków, a naszym początkiem jest Warszawa. To nasz dom i azyl, do którego najchętniej wracamy, oraz miejsce, w którym wszystko się zaczęło. To tutaj rozpoczęliśmy swoją przygodę z rynkiem nieruchomości, poznając lokalne realia mieszkaniowe oraz administracyjne, a także ucząc się nowoczesnego i efektywnego zarządzania. Integrum Management to obecnie wiodący dostawca usług w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami na polskim rynku. Jak mawiał Platon, najważniejszym w każdym działaniu jest początek!

Zapytaj o ofertę
Dane budynku
Twoje dane
Klauzula informacyjna

* pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Integrum Management Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie , kontakt: tel.: 22 318 72 00, adres e-mail: management@inma.com.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu Pana/Pani identyfikacji oraz obsługi skierowanego do nas zapytania o ofertę, albowiem jest to niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit b) RODO), a w przypadku gdy działa Pan/Pani w imieniu innego podmiotu, albowiem jest to niezbędne w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora jakim jest kontaktowanie się i dokonywanie czynności z osobami działającymi w imieniu innych podmiotów, w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Pana/Pani szczególną sytuacją. Przysługuje Pani/Panu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Pełna treści informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych reprezentantów/przedstawicieli oraz osób kontaktowych znajduje się tutaj.
« mniej
więcej »

zarządzanie nieruchomością warszawa

Administrowanie nieruchomościami Warszawa dla zaspokajania potrzeb zweryfikowanych i tych oczekiwanych

Zintegrowane zarządzanie nieruchomościami to wieloobszarowe, realne wsparcie w zakresie optymalizacji kosztów utrzymania obiektu oraz namacalne korzyści dla wszystkich członków Wspólnoty Mieszkaniowej, w postaci:

 • kompleksowej obsługi finansowo-księgowej nieruchomości,
 • profesjonalnej obsługi prawnej,
 • proaktywnego reagowania na wszystkie potrzeby współwłaścicieli nieruchomości,
 • pełnej kontroli stanu technicznego nieruchomości,
 • optymalizacji i obniżenia kosztów utrzymania oraz terminowej realizacji zakontraktowanych na terenie nieruchomości usług,
 • pełnego serwisu utrzymania czystości (w tym pielęgnację terenów zielonych oraz odśnieżanie nieruchomości w okresie zimowym),
 • codziennego i zintegrowanego systemu kontroli oraz ochrony nieruchomości.


Administrowanie nieruchomością w Warszawie musi mieć swoją jakość, czyli wszystko to, co wiąże się ze zdolnością do zaspokojenia potrzeb mieszkańców zarówno tych stwierdzonych, jak i oczekiwanych, ale w rozsądnej cenie. Jakość to nie sztuka, to nawyk, a w naszym przypadku jest to bardziej uzależnienie ocierające się o obsesję, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Zarządzanie nieruchomościami Warszawa - jakość i efektywność

Warszawa nauczyła nas jednego - jeśli chcesz osiągnąć wyższy poziom, działaj, jakbyś już na nim był. Jakość i efektywność - to nasze kredo i główne narzędzia w zarządzaniu.

Zarządzanie nieruchomościami w Integrum Management to przede wszystkim precyzyjne analizy, starannie dobierani partnerzy, pełna kontrola nad stanem technicznym obiektu, proaktywne reagowanie na wszystkie potrzeby współwłaścicieli nieruchomości, dopełnienie wszystkich zakontraktowanych usług i terminów prac serwisowych w obszarze nieruchomości oraz gruntowna optymalizacja kosztów w zakresie:

 • nabycia energii elektrycznej,
 • ochrony fizycznej oraz serwisu technicznego nieruchomości,
 • zakupu i dostawy energii cieplnej dla nieruchomości,
 • ubezpieczeń dla Wspólnoty Mieszkaniowej ze wsparciem likwidatora szkód,
 • przeglądów, prac remontowych i konserwacji urządzeń technicznych na terenie nieruchomości.
zarządzanie nieruchomością warszawa
zarządzanie nieruchomością warszawa

Strategiczny zarządca nieruchomości Warszawa dla Deweloperów i właścicieli obiektów komercyjnych

Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. To pasja rodzi profesjonalizm, a ten z kolei daje jakość. Jako administrator nieruchomości stawiamy na wysokie standardy pracy, skuteczność w działaniu i wykwalifikowany zespół profesjonalistów, bez wiedzy i umiejętności których dalszy rozwój oraz sukces w biznesie byłby niemożliwy.

Gwarantujemy kompleksową obsługę okresu deweloperskiego (od momentu oddania w użytkowanie do chwili złożenia WM) oraz optymalne zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi na lokalnym rynku. Stawiamy na długofalową współpracę z Deweloperami oraz właścicielami obiektów komercyjnych z Warszawy, ponieważ tylko ona pozwoli nam zapewnić administrowanie nieruchomościami na najwyższym, europejskim poziomie!

Zapraszamy do naszej siedziby głównej w Flanders Business Park na ul. Marcina Flisa 4 w Warszawie!

Porozmawiamy o biznesie i korzyściach współpracy z nami!

Do zobaczenia!

Integrum Management jest również do Państwa dyspozycji w naszych oddziałach w Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu, Kielcach, Krakowie oraz Katowicach!

zarządzanie nieruchomością warszawa
Właściwy poziom obsługi zapewniają wyodrębnione wewnętrzne jednostki
dział kontroli wewnętrznej
dział techniczny posiadający uprawnienia budowlane
dział wdrożeń Wspólnot Mieszkaniowych
dedykowany dział windykacji
Komunikacja jest
naszym priorytetem!
SMS
informacja o Twojej nieruchomości zawsze będzie szybka i precyzyjna
Newsletter
o swojej wspólnocie będziesz wiedział wszystko