Zarządzanie nieruchomościami Katowice

Zarządzanie nieruchomościami Katowice

Integrum Management - godna zaufania firma zarządzająca nieruchomościami Katowice

Naszym priorytetem jest administracja nieruchomościami w taki sposób, aby właściciele lokali tworzących Wspólnotę Mieszkaniową w Katowicach byli absolutnie pewni, że mają realny wpływ na swoją własność oraz mogą współpracować z nami na każdym polu jako pełnoprawny administrator nieruchomości.

Zapytaj o ofertę
Dane budynku
Twoje dane
Klauzula informacyjna

* pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Integrum Management Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie , kontakt: tel.: 22 318 72 00, adres e-mail: management@inma.com.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu Pana/Pani identyfikacji oraz obsługi skierowanego do nas zapytania o ofertę, albowiem jest to niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit b) RODO), a w przypadku gdy działa Pan/Pani w imieniu innego podmiotu, albowiem jest to niezbędne w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora jakim jest kontaktowanie się i dokonywanie czynności z osobami działającymi w imieniu innych podmiotów, w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Pana/Pani szczególną sytuacją. Przysługuje Pani/Panu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Pełna treści informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych reprezentantów/przedstawicieli oraz osób kontaktowych znajduje się tutaj.
« mniej
więcej »

zarządzanie nieruchomością katowice

Z naszej strony gwarantujemy:

 • Wieloletnie doświadczenia jako administrator nieruchomości w opiece nad dużymi i prestiżowymi nieruchomościami oraz bogatą praktykę w udanej współpracy z zarządami właścicielskimi, a także w ramach zarządu powierzonego.
 • Indywidualne podejście do każdego projektu, mając na uwadze charakter oraz specyfikację danej nieruchomości.
 • Wykwalifikowany zespół ekspertów (dyplomowani Zarządcy, certyfikowani Księgowi, Doradca Podatkowy, Adwokat, Inżynier budowlany).
 • Stałą i bezproblemową komunikację z Zarządem Wspólnoty Mieszkaniowej oraz mieszkańcami poprzez najnowsze systemy informatyczne (m.in. e-kartoteka, strefa mieszkańca, informacja SMS, Newsletter, dedykowany system CRM).
 • Wszechstronną obsługa okresu deweloperskiego.
 • Racjonalną optymalizację kosztów użytkowania nieruchomości w zakresie m.in. energii elektrycznej i cieplnej, konserwacji, ochrony czy też utrzymania czystości nieruchomości.
 • Najlepszą relację ceny do jakości usług, bez generowania zbędnych kosztów.
 • Administrowanie nieruchomościami z gwarancją pełnej polisy ubezpieczeniowej w zakresie odpowiedzialności cywilnej (5 000 000 zł).

Precyzyjnie dopasowane administrowanie nieruchomościami Katowice

Zarządzanie nieruchomościami to wymagające i odpowiedzialne zadanie. Wierzymy jednak, że dzięki wzajemnej współpracy osiągniemy cele, które były do tej pory z różnych powodów nieosiągalne, natomiast Katowice staną się namacalnym przykładem tego, że zintegrowane administrowanie nieruchomościami w naszym wykonaniu naprawdę działa i może diametralnie odmienić życie mieszkańców nie tylko stolicy Górnego Śląska, ale i innych polskich miast. Skuteczna optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości jest możliwa.

zarządzanie nieruchomością katowice
zarządzanie nieruchomością katowice

Jak to zrobimy?

Najlepiej jak potrafimy, czyli poprzez kompleksowe administrowanie nieruchomością i właściwą współpracę, precyzyjne analizy, starannie dobranych partnerów, pełną kontrolę nad stanem technicznym nieruchomości, proaktywne reagowanie na wszystkie potrzeby współwłaścicieli obiektu, realizację wszystkich zakontraktowanych usług oraz terminów prac serwisowych w obszarze nieruchomości oraz optymalizację kosztów:

 • nabycia energii elektrycznej,
 • ochrony fizycznej oraz serwisu technicznego nieruchomości,
 • zakupu i dostawy energii cieplnej dla nieruchomości,
 • ubezpieczeń dla Wspólnoty Mieszkaniowej ze wsparciem likwidatora szkód,
 • przeglądów, prac remontowych i konserwacji urządzeń technicznych na terenie nieruchomości.

Zintegrowane administrowanie nieruchomościami - katowice

Doświadczenie, profesjonalizm, wysokie standardy pracy i skuteczność w działaniu sprawiają, że administrator nieruchomości Integrum Management stało się atrakcyjnym partnerem biznesowym dla Deweloperów inwestujących na Górnym Śląsku, natomiast zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi zyskało nowe, jeszcze lepsze i skuteczniejsze oblicze.

Katowice, dziękujemy za dotychczasową owocną współpracę i liczymy na więcej!

Zapraszamy do naszego oddziału na ul. Pułaskiego 27 w Katowicach.

Do zobaczenia!

zarządzanie nieruchomością katowice
Właściwy poziom obsługi zapewniają wyodrębnione wewnętrzne jednostki
dział kontroli wewnętrznej
dział techniczny posiadający uprawnienia budowlane
dział wdrożeń Wspólnot Mieszkaniowych
dedykowany dział windykacji
Komunikacja jest
naszym priorytetem!
SMS
informacja o Twojej nieruchomości zawsze będzie szybka i precyzyjna
Newsletter
o swojej wspólnocie będziesz wiedział wszystko