Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami w Katowicach

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami w Katowicach

Katowice są centrum Aglomeracji Śląskiej, które w ostatnich latach przeżywa prawdziwą rewolucją urbanistyczną. Błyskawiczny rozwój miasta wspierany jest przez władze, inwestorów oraz mieszkańców, którzy dbają o jego infrastrukturę i architekturę, stawiając tym samym przed zarządcami nieruchomości olbrzymie wyzwanie.

Sprawdzona i kompetentna firma zarządzająca nieruchomościami Katowice

Nie boimy się go podjąć, ponieważ nasza firma zarządzająca nieruchomościami w Katowicach ma bogate doświadczenie, zdobyte w ciągu kilkunastu lat pracy, jako profesjonalny administrator nieruchomości. Dlatego branża ta nie ma przed nami żadnych tajemnic - nawet w tak błyskawicznie rozwijającym się mieście, jak Katowice, gdzie konieczne jest szybkie nadążanie nad zmianami, elastyczność i przede wszystkim jak najwyższe standardy w kwestii dbania o nowoczesne rozwiązania, obejmujące zarówno administrowanie nieruchomościami mieszkalnymi, jak i zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi.

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami - Katowice

Świadczymy usługi obejmujące profesjonalne zarządzanie nieruchomościami. To, co nas wyróżnia to fakt, że wszystkich naszych klientów traktujemy indywidualnie i priorytetowo. Pod naszym zarządem znajduje się obecnie 190 wspólnot i 23 tysiące lokali. Wszyscy nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani jakością naszej pracy, wykonywanej jako administrator i zarządca nieruchomości.

Przyczynia się do tego z pewnością nasza wysoce wykwalifikowana kadra pracowników, w skład której wchodzą licencjonowani zarządcy nieruchomości, księgowi, radca prawny oraz inżynier budownictwa. Drugim istotnym filarem naszej skuteczności, jest wykorzystanie do pracy nowoczesnych metod i narzędzi, usprawniających administrowanie nieruchomością, która jest pod naszą opieką. Dzięki temu zarządzanie i administracja nieruchomością w naszym wydaniu jest sprawnie zorganizowana i w pełni dostosowana do potrzeb klientów.

Sprawne i efektywne administrowanie nieruchomościami Katowice

W zakresie usług dla Wspólnot mieszkaniowych i klientów indywidualnych, na które składa się zarówno zarządzanie, jak i administracja nieruchomościami, znajdują się działania, takie jak:

  • pełna opieka formalno-prawna i finansowa oraz księgowa nad nieruchomością,
  • serwis porządkowy,
  • obsługa techniczna.

Zajmujemy się każdym aspektem funkcjonowania nieruchomości. Dzięki temu właściciele mogą spokojnie zająć się innymi, istotnymi sprawami.

Obsługujemy także Developerów z Katowic - w niezwykle szerokim zakresie. Począwszy od planowania inwestycji, wsparcie w trakcie realizacji, poprzez jej odbiór i zarządzanie, na tworzeniu nowych Wspólnot mieszkaniowych skończywszy. Nasza znajomość rynku nieruchomości czyni z nas cennego partnera strategicznego, który służy profesjonalnym doradztwem i wsparciem na każdym etapie inwestycji - pozwalając optymalizować jej koszty, negocjować umowy z dostawcami mediów oraz wprowadzać nowe mieszkania na rynek.

Twój zaufany zarządca nieruchomości Katowice

Jako zarządca nieruchomości, który podejmuje wszystkie ważne decyzje, gwarantujemy, że nic nie robimy bez konsultacji i akceptacji naszych klientów. Pełen dostęp do informacji zapewnia serwis e-kartoteki. Poza tym wszystkie istotne informacje, dotyczące nieruchomości oraz działań podejmowanych przez zarządcę i administratora nieruchomości, są wysyłane do właścicieli za pośrednictwem SMS-ów. Natomiast o tym, co się dzieje we Wspólnocie mieszkaniowej, można przeczytać w Newsletterze.

Stawiamy na błyskawiczny dostęp do informacji i pełną transparentność. Ze wszystkich podjętych działań, przedstawiamy dokładne raporty. Organizujemy także zebrania i w razie potrzeby świadczymy również usługi windykacji zaległych płatności. Tym samym świadczymy w pełni kompleksowe usługi. Katowice - zapraszamy do współpracy!

Właściwy poziom obsługi zapewniają wyodrębnione wewnętrzne jednostki
dział kontroli wewnętrznej
dział techniczny posiadający uprawnienia budowlane
dział wdrożeń Wspólnot Mieszkaniowych
dedykowany dział windykacji
Komunikacja jest
naszym priorytetem!
SMS
informacja o Twojej nieruchomości zawsze będzie szybka i precyzyjna
Newsletter
o swojej wspólnocie będziesz wiedział wszystko
Zapytaj o ofertę
Dane budynku
Twoje dane
Integrum Management Sp. z o.o.
Flanders Business Park B
ul. Marcina Flisa 4, 02-247 Warszawa
Kontakt
tel. 22 318 72 00 | fax. 22 318 72 10
integrum@integrummanagement.pl
Serwer: ant
Sesja: q0fdllu39dg1mmj63lvcnmem73
IP: 127.0.0.1
Czas: 0.086205959320068
Cache: default:Redis,ajax:Redis,ads:Redis
x
zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.