Oferta dla klientów indywidualnych
Oferta dla klientów indywidualnych
Odbiór techniczny
Przygotowanie do wynajmu
Zarządzanie mieszkaniem
Proces wynajmu
Sprzedaż mieszkania
Odbiór techniczny

W ramach usługi odbioru technicznego lokalu od Dewelopera oferujemy uczestnictwo inspektora budowlanego posiadającego uprawnienia budowlane podczas odbioru mieszkania.

W trakcie odbioru sprawdzane są wszelkie elementy mieszkania, jakość ich wykonania lub montażu oraz prawidłowość ich działania. Uczestnictwo inspektora budowlanego w komisji potwierdzone jest stosownymi wpisami w protokole odbioru technicznego lokalu

Przygotowanie do wynajmu

W ramach usługi przygotowania mieszkania do wynajmu proponujemy:

 • kosztorys umeblowania w różnych standardach cenowych
 • propozycję pakietu meblowego
 • propozycję oświetlenia, rolet, szaf wnękowych, dodatkowego doposażenia (sztućce, talerze itd…)

Umeblowanie mieszkania

Meblowanie mieszkania odbywa się na podstawie ddzielnego zlecenia od klienta. Specjalista firmy Integrum Management wykonuje zestawienie mebli do wyboru. Zwykle proponujemy meble firmy IKEA, ale jesteśmy też otwarci na szczególne propozycje Klientów. Po dokonaniu przez Klienta wyboru meble są zamawiane i montowane w lokalu w ustalonym terminie. Koszt przygotowania pakietów meblowych jest wliczony w cenę usługi „przygotowanie mieszkania do wynajmu”. W przypadku skorzystania z usługi „zarządzanie mieszkaniem” usługa „przygotowanie mieszkania do wynajęcia” jest gratis.

Zarządzanie mieszkaniem

W skład usługi bieżącego zarządzania lokalem wchodzą następujące czynności:

 • Poszukiwanie najemcy lokalu oraz sprawdzenie jego danych w Krajowym Rejestrze Dłużników
 • Zawieranie umów najmu na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez właściciela lokalu
 • Dokonywanie przekazania lokalu najemcy i odbioru lokalu po zakończeniu okresu najmu
 • Raportowanie na życzenie klienta
 • Ubezpieczenie nieruchomości – wybór najbardziej atrakcyjnego ubezpieczenia
 • Usługi awaryjne
 • Organizowanie sprzątania pomiędzy poszczególnymi najmami lokalu
 • Pomoc prawna
 • Windykacja
 • Działalność marketingowa
Proces wynajmu

Po przejęciu mieszkania od Właściciela zaczyna się proces wynajmu mieszkania i prowadzony jest w oparciu o wypracowany i sprawdzony model polityki wynajmu mieszkań pozostających w zarządzaniu spółki.

Znalezienie optymalnych najemców odbywa się we współpracy z Agencją Nieruchomości redNet24 i innymi agencjami, współpracującymi z Integrum Management. Zadaniem agencji jest zapewnienie Właścicielowi jak najbardziej bezpiecznego, przewidywalnego i wypłacalnego klienta. Pracownicy biura sprawdzają potencjalnych najemców w Krajowym Rejestrze Długów. Następnie, po zaakceptowaniu najemcy, dochodzi do podpisania umowy i przekazania mieszkania protokołem przejęcia z uwzględnieniem aktualnego stanu liczników oraz stanu wyposażenia mieszkania.

Sprzedaż mieszkania

Firma Integrum Management oferuje usługi związane z pośrednictwe w sprzedaży lokali.

W ramach grupy redNet współpracujemy z agencją pośrednictwa redNet 24 oraz innymi wiodącymi agencjami nieruchomości. Informacje o aktualnych ofertach sprzedaży umieszczane są również na portalu internetowym tabelaofert.pl.

Integrum Management Sp. z o.o.
Flanders Business Park B
ul. Marcina Flisa 4, 02-247 Warszawa
Kontakt
tel. 22 318 72 00 | fax. 22 318 72 10
integrum@integrummanagement.pl
zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.