Oferta dla klientów indywidualnych

Odbiór techniczny mieszkania od Deweloper

W ramach usługi odbioru technicznego lokalu oferujemy uczestnictwo inspektora budowlanego posiadającego uprawnienia budowlane podczas odbioru mieszkania.

W trakcie odbioru sprawdzane są wszelkie elementy mieszkania, jakość ich wykonania lub montażu oraz prawidłowość ich działania. Uczestnictwo inspektora budowlanego w komisji potwierdzone jest stosownymi wpisami w protokole odbioru technicznego lokalu.

Przygotowanie mieszkania do wynajmu
W ramach usługi przygotowania mieszkania do wynajmu proponujemy:

 • kosztorys umeblowania w różnych standardach cenowych
 • propozycję pakietu meblowego
 • propozycję oświetlenia, rolet, szaf wnękowych, dodatkowego doposażenia (sztućce, talerze itd…)
Umeblowanie mieszkania
Meblowanie mieszkania odbywa się na podstawie ddzielnego zlecenia od klienta. Specjalista firmy Integrum Management wykonuje zestawienie mebli do wyboru. Zwykle proponujemy meble firmy IKEA, ale jesteśmy też otwarci na szczególne propozycje Klientów. Po dokonaniu przez Klienta wyboru meble są zamawiane i montowane w lokalu w ustalonym terminie. Koszt przygotowania pakietów meblowych jest wliczony w cenę usługi „przygotowanie mieszkania do wynajmu”. W przypadku skorzystania z usługi „zarządzanie mieszkaniem” usługa „przygotowanie mieszkania do wynajęcia” jest gratis.

Proces wynajmu mieszkania

Po przejęciu mieszkania od Właściciela zaczyna się proces wynajmu mieszkania i prowadzony jest w oparciu o wypracowany i sprawdzony model polityki wynajmu mieszkań pozostających w zarządzaniu spółki.

Znalezienie optymalnych najemców odbywa się we współpracy z Agencją Nieruchomości redNet24 i innymi agencjami, współpracującymi z Integrum Management. Zadaniem agencji jest zapewnienie Właścicielowi jak najbardziej bezpiecznego, przewidywalnego i wypłacalnego klienta. Pracownicy biura sprawdzają potencjalnych najemców w Krajowym Rejestrze Długów. Następnie, po zaakceptowaniu najemcy, dochodzi do podpisania umowy i przekazania mieszkania protokołem przejęcia z uwzględnieniem aktualnego stanu liczników oraz stanu wyposażenia mieszkania.

Po każdorazowym zakończeniu wynajmu przez najemcę pracownik spółki jest obecny przy przejmowaniu lokalu, spisywane są liczniki, sprawdzany jest stan urządzeń AGD, sprawdzany jest ogólny stan lokalu oraz zostają podjęte decyzje co do ewentualnego malowania(odświeżenia) mieszkania lub drobnych napraw. Każdorazowo mieszkanie jest sprzątane i kompleksowo przygotowywane dla kolejnego najemcy a wszystkie informacje zawierane są w protokole zdawczo-odbiorczym do którego Właściciel ma dostęp na każde żądanie.

Zarządzanie mieszkaniem

W skład usługi bieżącego zarządzania lokalem wchodzą następujące czynności:

 • Poszukiwanie najemcy lokalu oraz sprawdzenie jego danych w Krajowym Rejestrze Dłużników
 • Zawieranie umów najmu na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez właściciela lokal
 • Dokonywanie przekazania lokalu najemcy i odbioru lokalu po zakończeniu okresu najmu
 • Ubezpieczenie nieruchomości – wybór najbardziej atrakcyjnego ubezpieczenia
 • Organizowanie sprzątania pomiędzy poszczególnymi najmami lokalu
 • Usługi awaryjne
 • Pomoc prawna
 • Windykacja
 • Działalność marketingowa
 • Raportowanie na życzenie klienta
Sprzedaż mieszkania

Firma Integrum Management oferuje usługi związane z pośrednictwe w sprzedaży lokali. W ramach grupy redNet współpracujemy z agencją pośrednictwa redNet 24 oraz innymi wiodącymi agencjami nieruchomości. Informacje o aktualnych ofertach sprzedaży umieszczane są również na portalu internetowym tabelaofert.pl.

W celu przesłania oferty cenowej prosimy wypełnić poniższy formularz:
Wyślij
zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.