Biura Integrum Management:

Warszawa, ul. Dywizjonu 303 nr 129b,
01-470 Warszawa,
management@inma.com.pl

Gdańsk, ul. Szymanowskiego 2
piętro 3 lokal 26,
80-280 Gdańsk,
biurogdansk@inma.com.pl
Wrocław, ul. Włodkowica 21/2,
50-072 Wrocław,
biurowroclaw@inma.com.pl

Kraków, ul. Rakowicka 20,
31-510 Kraków,
biurokrakow@inma.com.pl
Kontakt w sprawie oferty na obsługę dla wspólnot mieszkaniowych i deweloperów:
WARSZAWA
Marcin Kosyrz, Dyrektor Handlowy
marcin.kosyrz@inma.com.pl
tel. 505 177 280
Hanna Chocianowska, Specjalista ds. sprzedaży
hanna.chocianowska@inma.com.pl
tel. 503 189 483
POZNAŃ
Kamil Rutkowski, Manager Regionu
kamil.rutkowski@inma.com.pl
tel. 508 157 689
WROCŁAW
Mateusz Ostrowski, Doradca ds. Wspólnot Mieszkaniowych
mateusz.ostrowski@inma.com.pl
tel. 501 021 360
Kontakt z biurem prasowym (dla mediów): PRmanagement@interia.pl
Kontakt w sprawie rekrutacji: hr.management@inma.com.pl
zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.